facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2018 rocznika 2010. W pierwszej rundzie zespoły zagrają między sobą systemem ligowym plus jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 12 spotkań. W drugiej rundzie zespoły z pierwszych sześciu miejsc zagrają w Lidze Mistrzów, a kolejne w Lidze Europy.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 FA Leszno Niebieska 29
2 AP Błękitni Owińska Niebieska 29
3 KS Koziołek Poznań Czarny 26
4 FA Leszno Biała 22
5 SKS Unia Swarzędz 22
6 AP Błękitni Owińska Biała 19
7 LZS Piast Kobylnica 16
8 UKS Śrem 13
9 KS Koziołek Poznań Żółty 9
10LPFA Swarzędz 8
11UKS Lusowo 6
12UKS Lider Swarzędz 3


Liga Mistrzów

Lp. Zespół Punkty
1 AP Błękitni Owińska Niebieska 7
2 FA Leszno Niebieska 7
3 KS Koziołek Poznań Czarny 6
4 AP Błękitni Owińska Biała 6
5 FA Leszno Biała 0
6 SKS Unia Swarzędz 0


Liga Europy

Lp. Zespół Punkty
1 UKS Lusowo 7
2 KS Koziołek Poznań Żółty 5
3 LZS Piast Kobylnica 4
4 LPFA Swarzędz 4
5 UKS Śrem 2
6 UKS Lider Swarzędz 1




22 września 2018
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Lusowo 3:4 KS Koziołek Poznań Czarny
08:16 UKS Lider Swarzędz 0:5 FA Leszno Biała
08:32 UKS Śrem 0:4 AP Błękitni Owińska Niebieska
08:48 KS Koziołek Poznań Żółty 0:8 UKS Lusowo
09:04 FA Leszno Niebieska 6:0 LPFA Swarzędz
09:20 AP Błękitni Owińska Biała 2:0 SKS Unia Swarzędz
09:36 UKS Lusowo 1:4 FA Leszno Biała
09:52 KS Koziołek Poznań Czarny 3:3 AP Błękitni Owińska Niebieska
10:08 UKS Lider Swarzędz 0:6 LZS Piast Kobylnica


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LZS Piast Kobylnica 2:1 AP Błękitni Owińska Biała
08:16 LPFA Swarzędz 2:1 KS Koziołek Poznań Żółty
08:32 SKS Unia Swarzędz 0:5 FA Leszno Niebieska
08:48 FA Leszno Biała 2:2 KS Koziołek Poznań Czarny
09:04 AP Błękitni Owińska Niebieska 4:0 UKS Lider Swarzędz
09:20 LZS Piast Kobylnica 2:2 UKS Śrem
09:36 KS Koziołek Poznań Żółty 0:8 FA Leszno Niebieska
09:52 LPFA Swarzędz 0:2 AP Błękitni Owińska Biała
10:08 SKS Unia Swarzędz 5:1 UKS Śrem




29 września 2018
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 6:0 UKS Lider Swarzędz
08:16 AP Błękitni Owińska Biała 1:0 KS Koziołek Poznań Żółty
08:32 FA Leszno Niebieska 6:1 UKS Lusowo
08:48 FA Leszno Biała 2:0 LZS Piast Kobylnica
09:04 UKS Lusowo 1:7 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:20 FA Leszno Niebieska 2:0 AP Błękitni Owińska Biała
09:36 LZS Piast Kobylnica 0:0 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:52 AP Błękitni Owińska Biała 5:2 UKS Lusowo
10:08 UKS Śrem 0:7 FA Leszno Niebieska


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Czarny 3:0 LZS Piast Kobylnica
08:16 AP Błękitni Owińska Niebieska 0:1 FA Leszno Biała
08:32 UKS Śrem 1:1 LPFA Swarzędz
08:48 KS Koziołek Poznań Czarny 2:2 SKS Unia Swarzędz
09:04 KS Koziołek Poznań Żółty 1:1 UKS Śrem
09:20 LPFA Swarzędz 1:2 UKS Lider Swarzędz
09:36 FA Leszno Biała 1:2 SKS Unia Swarzędz
09:52 UKS Lider Swarzędz 1:2 KS Koziołek Poznań Żółty
10:08 LPFA Swarzędz 1:2 KS Koziołek Poznań Czarny




6 października 2018
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Lusowo 0:2 LZS Piast Kobylnica
08:16 AP Błękitni Owińska Biała 4:1 UKS Śrem
08:32 AP Błękitni Owińska Niebieska 2:1 SKS Unia Swarzędz
08:48 UKS Śrem 3:1 UKS Lusowo
09:04 SKS Unia Swarzędz 1:0 LZS Piast Kobylnica
09:20 UKS Lider Swarzędz 0:8 AP Błękitni Owińska Biała
09:36 AP Błękitni Owińska Niebieska 4:1 SKS Unia Swarzędz
09:52 FA Leszno Niebieska 5:0 FA Leszno Biała
10:08 KS Koziołek Poznań Czarny 2:0 AP Błękitni Owińska Biała


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Żółty 0:4 KS Koziołek Poznań Czarny
08:16 FA Leszno Biała 3:0 LPFA Swarzędz
08:32 FA Leszno Niebieska 8:0 UKS Lider Swarzędz
08:48 KS Koziołek Poznań Żółty 3:3 FA Leszno Biała
09:04 AP Błękitni Owińska Niebieska 3:0 LPFA Swarzędz
09:20 KS Koziołek Poznań Czarny 1:1 FA Leszno Niebieska
09:36 LZS Piast Kobylnica 3:0 LPFA Swarzędz
09:52 KS Koziołek Poznań Żółty 4:0 UKS Lusowo
10:08 UKS Śrem 6:1 UKS Lider Swarzędz




13 października 2018
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 AP Błękitni Owińska Biała 2:2 KS Koziołek Poznań Czarny
08:16 AP Błękitni Owińska Niebieska 2:0 KS Koziołek Poznań Żółty
08:32 FA Leszno Niebieska 1:1 FA Leszno Biała
08:48 LPFA Swarzędz 0:1 SKS Unia Swarzędz
09:04 KS Koziołek Poznań Czarny 6:1 UKS Śrem
09:20 UKS Lider Swarzędz 0:3 UKS Lusowo
09:36 SKS Unia Swarzędz 2:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:52 UKS Lider Swarzędz 0:7 KS Koziołek Poznań Czarny
10:08 UKS Lusowo 1:4 LPFA Swarzędz


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LZS Piast Kobylnica 2:2 LPFA Swarzędz
08:16 UKS Lusowo 1:7 SKS Unia Swarzędz
08:32 UKS Śrem 7:0 UKS Lider Swarzędz
08:48 LZS Piast Kobylnica 1:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:04 FA Leszno Biała 4:0 AP Błękitni Owińska Biała
09:20 FA Leszno Niebieska 0:1 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:36 UKS Śrem 1:1 FA Leszno Biała
09:52 LZS Piast Kobylnica 1:4 FA Leszno Niebieska
10:08 AP Błękitni Owińska Biała 0:2 AP Błękitni Owińska Niebieska




20 października 2018
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Czarny 2:1 SKS Unia Swarzędz
08:16 FA Leszno Niebieska 2:0 AP Błękitni Owińska Biała
08:32 AP Błękitni Owińska Niebieska 6:0 FA Leszno Biała
08:48 FA Leszno Niebieska 2:0 SKS Unia Swarzędz
09:04 FA Leszno Biała 3:7 AP Błękitni Owińska Biała
09:20 AP Błękitni Owińska Niebieska 3:0 KS Koziołek Poznań Czarny
09:36 FA Leszno Niebieska 0:0 AP Błękitni Owińska Niebieska
09:52 KS Koziołek Poznań Czarny 6:0 FA Leszno Biała
10:08 AP Błękitni Owińska Biała 2:0 SKS Unia Swarzędz


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LZS Piast Kobylnica 1:2 UKS Lusowo
08:16 KS Koziołek Poznań Żółty 1:1 UKS Lider Swarzędz
08:32 UKS Śrem 1:2 LPFA Swarzędz
08:48 LZS Piast Kobylnica 4:1 UKS Lider Swarzędz
09:04 UKS Śrem 3:3 KS Koziołek Poznań Żółty
09:20 LPFA Swarzędz 1:1 UKS Lusowo
09:36 LZS Piast Kobylnica 0:0 UKS Śrem
09:52 KS Koziołek Poznań Żółty 4:2 LPFA Swarzędz
10:08 UKS Lusowo 6:0 UKS Lider Swarzędz




27 października 2018
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 FA Leszno Niebieska : KS Koziołek Poznań Czarny
08:16 SKS Unia Swarzędz : FA Leszno Biała
08:32 AP Błękitni Owińska Niebieska : AP Błękitni Owińska Biała
08:48 FA Leszno Niebieska : FA Leszno Biała
09:04 AP Błękitni Owińska Biała : KS Koziołek Poznań Czarny
09:20 SKS Unia Swarzędz : AP Błękitni Owińska Niebieska
09:36 KS Koziołek Poznań Czarny : FA Leszno Biała
09:52 FA Leszno Niebieska : AP Błękitni Owińska Niebieska
10:08 AP Błękitni Owińska Biała : SKS Unia Swarzędz


Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Śrem : UKS Lusowo
08:16 LZS Piast Kobylnica : KS Koziołek Poznań Żółty
08:32 UKS Lider Swarzędz : LPFA Swarzędz
08:48 UKS Lusowo : KS Koziołek Poznań Żółty
09:04 UKS Lider Swarzędz : UKS Śrem
09:20 LZS Piast Kobylnica : LPFA Swarzędz
09:36 UKS Lusowo : UKS Lider Swarzędz
09:52 KS Koziołek Poznań Żółty : LPFA Swarzędz
10:08 LZS Piast Kobylnica : UKS Śrem