facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2022 rocznika 2013. Zespoły zagrają między sobą trzy razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 24 spotkania.


GRUPA ŻÓŁTA

Lp. Zespół Punkty
1 LPFA Strzeszyn 57
2 UKS 2007 Lusowo 42
3 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 41
4 PSS Junior Koziegłowy 29
5 TMS Suchary Suchy Las 28
6 LPFA Bułgarska 6


GRUPA ZIELONA

Lp. Zespół Punkty
1 KS Koziołek Poznań Czarny 54
2 KS Koziołek Poznań Żółty 38
3 SKS Unia Swarzędż 32
4 UKS SP45 Poznań 29
5 UKS Śrem 21
6 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 20




2 kwietnia 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 1:4 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
08:20 LPFA Bułgarska 1:5 UKS 2007 Lusowo
08:40 LPFA Strzeszyn 1:0 PSS Junior Koziegłowy
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 3:5 UKS 2007 Lusowo
09:20 TMS Suchary Suchy Las 0:4 LPFA Strzeszyn
09:40 PSS Junior Koziegłowy 2:0 LPFA Bułgarska
10:00 LPFA Strzeszyn 2:1 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
10:20 LPFA Bułgarska 1:2 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 2:2 PSS Junior Koziegłowy




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 1:5 KS Koziołek Poznań Czarny
08:20 UKS Śrem 2:3 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:40 SKS Unia Swarzędz 0:4 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Koziołek Poznań Czarny6:2 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
09:20 UKS SP45 Poznań 3:4 SKS Unia Swarzędz
09:40 KS Koziołek Poznań Żółty 4:1 UKS Śrem
10:00 SKS Unia Swarzędz 4:4 KS Koziołek Poznań Czarny
10:20 UKS Śrem 3:1 UKS SP45 Poznań
10:40 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 3:3 KS Koziołek Poznań Żółty




9 kwietnia 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LPFA Strzeszyn 4:0 LPFA Bułgarska
08:20 TMS Suchary Suchy Las 2:4 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 5:1 PSS Junior Koziegłowy
09:00 UKS 2007 Lusowo 1:5 LPFA Strzeszyn
09:20 LPFA Bułgarska 1:3 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
09:40 PSS Junior Koziegłowy 1:2 TMS Suchary Suchy Las
10:00 LPFA Strzeszyn 4:0 UKS 2007 Lusowo
10:20 PSS Junior Koziegłowy 4:2 TMS Suchary Suchy Las
10:40 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 5:1 LPFA Bułgarska




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 5:2 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:20 SKS Unia Swarzędz 3:3 UKS Śrem
08:40 KS Koziołek Poznań Czarny 5:3 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 3:5 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Koziołek Poznań Żółty 5:3 UKS SP45 Poznań
09:40 UKS Śrem 0:3 KS Koziołek Poznań Czarny
10:00 KS Koziołek Poznań Żółty 1:2 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
10:20 UKS Śrem 1:7 UKS SP45 Poznań
10:40 SKS Unia Swarzędż 3:5 KS Koziołek Poznań Czarny




23 kwietnia 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LPFA Bułgarska 0:6 UKS 2007 Lusowo
08:20 TMS Suchary Suchy Las 4:0 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
08:40 LPFA Strzeszyn 3:1 PSS Junior Koziegłowy
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 1:3 UKS 2007 Lusowo
09:20 PSS Junior Koziegłowy 7:0 LPFA Bułgarska
09:40 TMS Suchary Suchy Las 1:5 LPFA Strzeszyn
10:00 UKS 2007 Lusowo 2:2 PSS Junior Koziegłowy
10:20 LPFA Bułgarska 0:7 TMS Suchary Suchy Las
10:40 LPFA Strzeszyn 6:2 KS Clescevia Kleszczewo Czarna




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 0:6 KS Koziołek Poznań Czarny
08:20 UKS Śrem 4:3 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:40 SKS Unia Swarzędz 1:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Koziołek Poznań Czarny5:2 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
09:20 UKS SP45 Poznań 1:5 SKS Unia Swarzędz
09:40 KS Koziołek Poznań Żółty 2:5 UKS Śrem
10:00 SKS Unia Swarzędz 2:5 KS Koziołek Poznań Czarny
10:20 UKS Śrem 1:3 UKS SP45 Poznań
10:40 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 2:1 KS Koziołek Poznań Żółty




7 maja 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LPFA Strzeszyn 4:1 LPFA Bułgarska
08:20 TMS Suchary Suchy Las 1:4 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 3:0 PSS Junior Koziegłowy
09:00 UKS 2007 Lusowo 4:2 LPFA Strzeszyn
09:20 LPFA Bułgarska 0:5 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
09:40 PSS Junior Koziegłowy 5:2 TMS Suchary Suchy Las
10:00 LPFA Strzeszyn 3:0 UKS 2007 Lusowo
10:20 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 9:3 TMS Suchary Suchy Las
10:40 PSS Junior Koziegłowy 1:2 LPFA Bułgarska




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 1:1 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:20 SKS Unia Swarzędz 1:2 UKS Śrem
08:40 KS Koziołek Poznań Czarny 3:1 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 0:5 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Koziołek Poznań Żółty 2:3 UKS SP45 Poznań
09:40 UKS Śrem 4:3 KS Koziołek Poznań Czarny
10:00 KS Koziołek Poznań Żółty 4:0 UKS SP45 Poznań
10:20 SKS Unia Swarzędż 2:1 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
10:40 UKS Śrem 2:3 KS Koziołek Poznań Czarny




14 maja 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 0:4 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
08:20 LPFA Bułgarska 2:0 UKS 2007 Lusowo
08:40 LPFA Strzeszyn 4:1 PSS Junior Koziegłowy
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 1:1 UKS 2007 Lusowo
09:20 TMS Suchary Suchy Las 1:4 LPFA Strzeszyn
09:40 PSS Junior Koziegłowy 2:0 LPFA Bułgarska
10:00 LPFA Strzeszyn 3:2 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
10:20 LPFA Bułgarska 2:3 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 0:4 PSS Junior Koziegłowy




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 1:1 KS Koziołek Poznań Czarny
08:20 UKS Śrem 3:1 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:40 SKS Unia Swarzędz 0:9 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Koziołek Poznań Czarny3:0 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
09:20 UKS SP45 Poznań 3:1 SKS Unia Swarzędz
09:40 KS Koziołek Poznań Żółty 6:0 UKS Śrem
10:00 SKS Unia Swarzędz 0:9 KS Koziołek Poznań Czarny
10:20 UKS Śrem 1:1 UKS SP45 Poznań
10:40 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 1:7 KS Koziołek Poznań Żółty




21 maja 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LPFA Strzeszyn 2:0 LPFA Bułgarska
08:20 TMS Suchary Suchy Las 3:2 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 2:1 PSS Junior Koziegłowy
09:00 UKS 2007 Lusowo 3:2 LPFA Strzeszyn
09:20 LPFA Bułgarska 0:3 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
09:40 PSS Junior Koziegłowy 1:3 TMS Suchary Suchy Las
10:00 LPFA Strzeszyn 2:3 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
10:20 TMS Suchary Suchy Las 4:1 LPFA Bułgarska
10:40 PSS Junior Koziegłowy 2:1 UKS 2007 Lusowo




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 5:0 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:20 SKS Unia Swarzędz 3:1 UKS Śrem
08:40 KS Koziołek Poznań Czarny 2:2 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 1:1 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Koziołek Poznań Żółty 2:2 UKS SP45 Poznań
09:40 UKS Śrem 0:2 KS Koziołek Poznań Czarny
10:00 SKS Unia Swarzędż 4:1 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
10:20 KS Koziołek Poznań Czarny 5:4 UKS SP45 Poznań
10:40 KS Koziołek Poznań Żółty 2:0 UKS Śrem




28 maja 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 1:1 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
08:20 LPFA Bułgarska 0:5 UKS 2007 Lusowo
08:40 LPFA Strzeszyn 4:1 PSS Junior Koziegłowy
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 1:3 UKS 2007 Lusowo
09:20 TMS Suchary Suchy Las 3:4 LPFA Strzeszyn
09:40 PSS Junior Koziegłowy 6:1 LPFA Bułgarska
10:00 LPFA Strzeszyn 3:2 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
10:20 LPFA Bułgarska 0:4 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 1:0 PSS Junior Koziegłowy




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 1:5 KS Koziołek Poznań Czarny
08:20 UKS Śrem 4:5 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:40 SKS Unia Swarzędz 3:6 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Koziołek Poznań Czarny2:4 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
09:20 KS Koziołek Poznań Żółty 4:1 UKS Śrem
09:40 UKS SP45 Poznań 0:3 SKS Unia Swarzędz
10:00 UKS Śrem 0:0 UKS SP45 Poznań
10:20 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 2:2 KS Koziołek Poznań Żółty
10:40 SKS Unia Swarzędz 3:6 KS Koziołek Poznań Czarny




4 czerwca 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 LPFA Strzeszyn 3:2 LPFA Bułgarska
08:20 TMS Suchary Suchy Las 1:2 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo Czarna 2:0 PSS Junior Koziegłowy
09:00 UKS 2007 Lusowo 1:0 LPFA Strzeszyn
09:20 LPFA Bułgarska 0:2 KS Clescevia Kleszczewo Czarna
09:40 PSS Junior Koziegłowy 6:2 TMS Suchary Suchy Las
10:00 LPFA Strzeszyn : UKS 2007 Lusowo
10:20 TMS Suchary Suchy Las : KS Clescevia Kleszczewo Czarna
10:40 PSS Junior Koziegłowy : LPFA Bułgarska




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS SP45 Poznań 2:1 KS Clescevia Kleszczewo Żółta
08:20 SKS Unia Swarzędz 2:1 UKS Śrem
08:40 KS Koziołek Poznań Czarny 1:2 KS Koziołek Poznań Żółty
09:00 KS Clescevia Kleszczewo Żółta 2:2 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Koziołek Poznań Żółty 4:0 UKS SP45 Poznań
09:40 UKS Śrem 3:4 KS Koziołek Poznań Czarny
10:00 SKS Unia Swarzędż : UKS SP45 Poznań
10:20 UKS Śrem : KS Clescevia Kleszczewo Żółta
10:40 KS Koziołek Poznań Żółty : KS Koziołek Poznań Czarny