facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Jesień 2022 rocznika 2014. Zespoły zagrają między sobą trzy razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 24 spotkania.


GRUPA ŻÓŁTA

Lp. Zespół Punkty
1 UKS 2007 Lusowo 72
2 UKS 45 Poznań 63
3 TMS Suchary Suchy Las 51
4 UKS Orlik Poznań 47
5 PSS Junior Koziegłowy 46
6 SKS Unia Swarzędz 40
7 KS Koziołek Poznań 27
8 TMS Stella Luboń 13
9 KS Clescevia Kleszczewo 7




10 września 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 PSS Junior Koziegłowy 4:5 UKS 45 Poznań
08:20 TMS Stella Luboń 0:3 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo 2:6 SKS Unia Swarzędz
09:00 UKS 45 Poznań 3:2 TMS Suchary Suchy Las
09:20 UKS 2007 Lusowo 9:0 PSS Junior Koziegłowy
09:40 TMS Suchary Suchy Las 0:2 UKS 2007 Lusowo
10:00 SKS Unia Swarzędz 3:0 TMS Stella Luboń
10:20 KS Koziołek Poznań 0:5 PSS Junior Koziegłowy
10:40 UKS Orlik Poznań 3:0 TMS Stella Luboń




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:3 TMS Suchary Suchy Las
08:20 KS Koziołek Poznań 0:1 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS Orlik Poznań 9:0 KS Koziołek Poznań
09:00 PSS Junior Koziegłowy 1:7 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Clescevia Kleszczewo 2:7 UKS Orlik Poznań
09:40 TMS Stella Luboń 0:3 KS Koziołek Poznań
10:00 UKS 45 Poznań 2:2 KS Clescevia Kleszczewo
10:20 UKS Orlik Poznań 2:4 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 4:0 UKS 45 Poznań




17 września 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 1:4 UKS Orlik Poznań
08:20 UKS 2007 Lusowo 9:0 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS 45 Poznań 9:0 TMS Stella Luboń
09:00 KS Koziołek Poznań 2:6 SKS Unia Swarzędz
09:20 UKS 2007 Lusowo 5:0 KS Koziołek Poznań
09:40 UKS 45 Poznań 6:1 UKS Orlik Poznań
10:00 SKS Unia Swarzędz 1:2 UKS 2007 Lusowo
10:20 UKS 45 Poznań 2:1 SKS Unia Swarzędz
10:40 KS Koziołek Poznań 3:7 UKS 45 Poznań




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 1:5 PSS Junior Koziegłowy
08:20 TMS Stella Luboń 1:6 TMS Suchary Suchy Las
08:40 UKS Orlik Poznań 0:1 UKS 2007 Lusowo
09:00 TMS Suchary Suchy Las 6:1 KS Clescevia Kleszczewo
09:20 PSS Junior Koziegłowy 6:1 TMS Stella Luboń
09:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:9 PSS Junior Koziegłowy
10:00 TMS Suchary Suchy Las 3:2 KS Koziołek Poznań
10:20 PSS Junior Koziegłowy 5:3 UKS Orlik Poznań
10:40 TMS Stella Luboń 6:4 KS Clescevia Kleszczewo




24 września 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 PSS Junior Koziegłowy 1:4 UKS 45 Poznań
08:20 TMS Stella Luboń 0:3 UKS 2007 Lusowo
08:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:9 SKS Unia Swarzędz
09:00 UKS 45 Poznań 3:0 TMS Suchary Suchy Las
09:20 UKS 2007 Lusowo 3:2 PSS Junior Koziegłowy
09:40 TMS Suchary Suchy Las 1:3 UKS 2007 Lusowo
10:00 SKS Unia Swarzędz 3:0 TMS Stella Luboń
10:20 KS Koziołek Poznań 1:4 PSS Junior Koziegłowy
10:40 UKS Orlik Poznań 3:0 TMS Stella Luboń




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 3:6 TMS Suchary Suchy Las
08:20 KS Koziołek Poznań 3:0 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS Orlik Poznań 2:3 KS Koziołek Poznań
09:00 PSS Junior Koziegłowy 7:3 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Clescevia Kleszczewo 1:8 UKS Orlik Poznań
09:40 TMS Stella Luboń 0:3 KS Koziołek Poznań
10:00 UKS 45 Poznań 9:0 KS Clescevia Kleszczewo
10:20 UKS Orlik Poznań 5:3 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 3:4 UKS 45 Poznań




1 października 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 3:1 UKS Orlik Poznań
08:20 UKS 2007 Lusowo 9:0 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS 45 Poznań 3:0 TMS Stella Luboń
09:00 KS Koziołek Poznań 3:5 SKS Unia Swarzędz
09:20 UKS 2007 Lusowo 5:0 KS Koziołek Poznań
09:40 UKS 45 Poznań 3:1 UKS Orlik Poznań
10:00 SKS Unia Swarzędz 2:4 UKS 2007 Lusowo
10:20 UKS 45 Poznań 1:4 SKS Unia Swarzędz
10:40 KS Koziołek Poznań 1:2 UKS 45 Poznań




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 0:2 PSS Junior Koziegłowy
08:20 TMS Stella Luboń 0:3 TMS Suchary Suchy Las
08:40 UKS Orlik Poznań 0:2 UKS 2007 Lusowo
09:00 TMS Suchary Suchy Las 6:0 KS Clescevia Kleszczewo
09:20 PSS Junior Koziegłowy 3:0 TMS Stella Luboń
09:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:5 PSS Junior Koziegłowy
10:00 TMS Suchary Suchy Las 4:3 KS Koziołek Poznań
10:20 PSS Junior Koziegłowy 0:3 UKS Orlik Poznań
10:40 TMS Stella Luboń 0:3 KS Clescevia Kleszczewo




8 października 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 45 Poznań 1:1 UKS 2007 Lusowo
08:20 PSS Junior Koziegłowy 0:5 UKS 45 Poznań
08:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:9 SKS Unia Swarzędz
09:00 UKS 45 Poznań 3:4 TMS Suchary Suchy Las
09:20 UKS 2007 Lusowo 5:0 PSS Junior Koziegłowy
09:40 TMS Suchary Suchy Las 0:3 UKS 2007 Lusowo
10:00 SKS Unia Swarzędz 1:0 KS Koziołek Poznań
10:20 KS Koziołek Poznań 2:5 PSS Junior Koziegłowy
10:40 UKS Orlik Poznań 3:0 KS Clescevia Kleszczewo




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:3 TMS Suchary Suchy Las
08:20 KS Koziołek Poznań 5:2 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS Orlik Poznań 3:3 KS Koziołek Poznań
09:00 PSS Junior Koziegłowy 2:1 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Clescevia Kleszczewo 0:5 UKS Orlik Poznań
09:40 PSS Junior Koziegłowy 3:2 KS Koziołek Poznań
10:00 UKS 45 Poznań 9:0 KS Clescevia Kleszczewo
10:20 UKS Orlik Poznań 2:1 TMS Suchary Suchy Las
10:40 UKS 2007 Lusowo 3:2 UKS 45 Poznań




15 października 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 5:4 UKS Orlik Poznań
08:20 UKS 2007 Lusowo 8:0 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS 45 Poznań 2:3 TMS Stella Luboń
09:00 KS Koziołek Poznań 2:2 SKS Unia Swarzędz
09:20 UKS 2007 Lusowo 0:0 KS Koziołek Poznań
09:40 UKS 45 Poznań 1:1 UKS Orlik Poznań
10:00 SKS Unia Swarzędz 2:2 UKS 2007 Lusowo
10:20 UKS 45 Poznań 5:4 SKS Unia Swarzędz
10:40 KS Koziołek Poznań 1:0 UKS 45 Poznań




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Suchary Suchy Las 2:1 PSS Junior Koziegłowy
08:20 TMS Stella Luboń 0:7 TMS Suchary Suchy Las
08:40 UKS Orlik Poznań 2:4 UKS 2007 Lusowo
09:00 TMS Suchary Suchy Las 8:0 KS Clescevia Kleszczewo
09:20 PSS Junior Koziegłowy 1:4 TMS Stella Luboń
09:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:4 PSS Junior Koziegłowy
10:00 TMS Suchary Suchy Las 5:2 KS Koziołek Poznań
10:20 TMS Stella Luboń 9:0 KS Clescevia Kleszczewo
10:40 PSS Junior Koziegłowy 0:3 UKS Orlik Poznań




22 października 2022



BOISKO A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 TMS Stella Luboń 2:6 UKS 2007 Lusowo
08:20 PSS Junior Koziegłowy 1:2 UKS 45 Poznań
08:40 KS Clescevia Kleszczewo 0:9 SKS Unia Swarzędz
09:00 UKS 45 Poznań 6:3 TMS Suchary Suchy Las
09:20 UKS 2007 Lusowo 2:0 PSS Junior Koziegłowy
09:40 TMS Suchary Suchy Las 2:3 UKS 2007 Lusowo
10:00 SKS Unia Swarzędz 4:4 TMS Stella Luboń
10:20 TMS Stella Luboń 1:5 UKS Orlik Poznań
10:40 KS Koziołek Poznań 1:2 PSS Junior Koziegłowy




BOISKO B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 4:5 TMS Suchary Suchy Las
08:20 KS Koziołek Poznań 6:2 KS Clescevia Kleszczewo
08:40 UKS Orlik Poznań 3:0 KS Koziołek Poznań
09:00 PSS Junior Koziegłowy 1:1 SKS Unia Swarzędz
09:20 KS Clescevia Kleszczewo 0:6 UKS Orlik Poznań
09:40 TMS Stella Luboń 2:4 KS Koziołek Poznań
10:00 UKS 45 Poznań 8:0 KS Clescevia Kleszczewo
10:20 UKS 2007 Lusowo 2:5 UKS 45 Poznań
10:40 UKS Orlik Poznań 2:3 TMS Suchary Suchy Las