facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2021 rocznika 2012. Zespoły zagraj± między sob± trzy razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między s±siaduj±cymi drużynami, co razem daje 18 spotkań.


Grupa A

Lp. Zespół Punkty
1 PSS Junior Koziegłowy 16
2 SSNC Meblorz Swarzędz 12
3 UKS Salezjanie Poznań 9
4 TMS Suchary Suchy Las Niebieski 7
5 KS Koziołek Poznań Żółty 7
6 LPFA Oborniki 1


Grupa B

Lp. Zespół Punkty
1 UKS 2007 Lusowo 15
2 LPFA ¦ródka 15
3 KS Clescevia Kleszczewo 12
4 TMS Suchary Suchy Las Żółty 7
5 KS Koziołek Poznań Czarny 3
6 KS Korona Zakrzewo 1




24 kwietnia 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Żółty 2:1 UKS Salezjanie Poznań
08:18 PSS Junior Koziegłowy 8:0 TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz 6:3 LPFA Oborniki
08:54 UKS Salezjanie Poznań 4:2 TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty 3:4 SSNC Meblorz Swarzędz
09:30 LPFA Oborniki 1:6 PSS Junior Koziegłowy
09:48 SSNC Meblorz Swarzędz 2:0 UKS Salezjanie Poznań
10:06 TMS Suchary Suchy Las Niebieski 4:4 LPFA Oborniki
10:24 PSS Junior Koziegłowy 2:2 KS Koziołek Poznań Żółty




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo 3:0 LPFA ¦ródka
08:18 KS Koziołek Poznań Czarny 2:0 KS Korona Zakrzewo
08:36 KS Clescevia Kleszczewo 2:1 TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 LPFA ¦ródka 7:0 KS Korona Zakrzewo
09:12 UKS 2007 Lusowo 5:1 KS Clescevia Kleszczewo
09:30 TMS Suchary Suchy Las Żółty 4:2 KS Koziołek Poznań Czarny
09:48 KS Clescevia Kleszczewo 0:5 LPFA ¦ródka
10:06 KS Koziołek Poznań Czarny 0:2 UKS 2007 Lusowo
10:24 KS Korona Zakrzewo 1:1 TMS Suchary Suchy Las Żółty




8 maja 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Salezjanie Poznań 0:8 PSS Junior Koziegłowy
08:18 KS Koziołek Poznań Żółty 3:0 LPFA Oborniki
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz 4:0 TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:54 LPFA Oborniki 0:3 UKS Salezjanie Poznań
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty 0:1 TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:30 PSS Junior Koziegłowy 2:1 SSNC Meblorz Swarzędz
09:48 KS Koziołek Poznań Żółty 0:3 UKS Salezjanie Poznań
10:06 SSNC Meblorz Swarzędz 1:3 PSS Junior Koziegłowy
10:24 TMS Suchary Suchy Las Niebieski 3:0 LPFA Oborniki




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo 5:0 KS Korona Zakrzewo
08:18 KS Clescevia Kleszczewo 15:0 KS Koziołek Poznań Czarny
08:36 LPFA ¦ródka 4:0 TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 KS Korona Zakrzewo 0:4 KS Clescevia Kleszczewo
09:12 UKS 2007 Lusowo 4:1 TMS Suchary Suchy Las Żółty
09:30 KS Koziołek Poznań Czarny 0:5 LPFA ¦ródka
09:48 KS Clescevia Kleszczewo 6:1 KS Korona Zakrzewo
10:06 TMS Suchary Suchy Las Żółty 7:0 KS Koziołek Poznań Czarny
10:24 UKS 2007 Lusowo 2:3 LPFA ¦ródka




15 maja 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Żółty : UKS Salezjanie Poznań
08:18 PSS Junior Koziegłowy : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz : LPFA Oborniki
08:54 UKS Salezjanie Poznań : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty : SSNC Meblorz Swarzędz
09:30 LPFA Oborniki : PSS Junior Koziegłowy
09:48 SSNC Meblorz Swarzędz : UKS Salezjanie Poznań
10:06 TMS Suchary Suchy Las Niebieski : LPFA Oborniki
10:24 PSS Junior Koziegłowy : KS Koziołek Poznań Żółty




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo : LPFA ¦ródka
08:18 KS Koziołek Poznań Czarny : KS Korona Zakrzewo
08:36 KS Clescevia Kleszczewo : TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 LPFA ¦ródka : KS Korona Zakrzewo
09:12 UKS 2007 Lusowo : KS Clescevia Kleszczewo
09:30 TMS Suchary Suchy Las Żółty : KS Koziołek Poznań Czarny
09:48 KS Clescevia Kleszczewo : LPFA ¦ródka
10:06 KS Koziołek Poznań Czarny : UKS 2007 Lusowo
10:24 KS Korona Zakrzewo : TMS Suchary Suchy Las Żółty




22 maja 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Salezjanie Poznań : PSS Junior Koziegłowy
08:18 KS Koziołek Poznań Żółty : LPFA Oborniki
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:54 LPFA Oborniki : UKS Salezjanie Poznań
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:30 PSS Junior Koziegłowy : SSNC Meblorz Swarzędz
09:48 1 : 2
10:06 3 : 4
10:24 5 : 6




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo : KS Korona Zakrzewo
08:18 KS Clescevia Kleszczewo : KS Koziołek Poznań Czarny
08:36 LPFA ¦ródka : TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 KS Korona Zakrzewo : KS Clescevia Kleszczewo
09:12 UKS 2007 Lusowo : TMS Suchary Suchy Las Żółty
09:30 KS Koziołek Poznań Czarny : LPFA ¦ródka
09:48 1 : 2
10:06 3 : 4
10:24 5 : 6




29 maja 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań Żółty : UKS Salezjanie Poznań
08:18 PSS Junior Koziegłowy : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz : LPFA Oborniki
08:54 UKS Salezjanie Poznań : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty : SSNC Meblorz Swarzędz
09:30 LPFA Oborniki : PSS Junior Koziegłowy
09:48 SSNC Meblorz Swarzędz : UKS Salezjanie Poznań
10:06 TMS Suchary Suchy Las Niebieski : LPFA Oborniki
10:24 PSS Junior Koziegłowy : KS Koziołek Poznań Żółty




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo : LPFA ¦ródka
08:18 KS Koziołek Poznań Czarny : KS Korona Zakrzewo
08:36 KS Clescevia Kleszczewo : TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 LPFA ¦ródka : KS Korona Zakrzewo
09:12 UKS 2007 Lusowo : KS Clescevia Kleszczewo
09:30 TMS Suchary Suchy Las Żółty : KS Koziołek Poznań Czarny
09:48 KS Clescevia Kleszczewo : LPFA ¦ródka
10:06 KS Koziołek Poznań Czarny : UKS 2007 Lusowo
10:24 KS Korona Zakrzewo : TMS Suchary Suchy Las Żółty




12 czerwca 2021



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS Salezjanie Poznań : PSS Junior Koziegłowy
08:18 KS Koziołek Poznań Żółty : LPFA Oborniki
08:36 SSNC Meblorz Swarzędz : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
08:54 LPFA Oborniki : UKS Salezjanie Poznań
09:12 KS Koziołek Poznań Żółty : TMS Suchary Suchy Las Niebieski
09:30 PSS Junior Koziegłowy : SSNC Meblorz Swarzędz
09:48 1 : 2
10:06 3 : 4
10:24 5 : 6




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo : KS Korona Zakrzewo
08:18 KS Clescevia Kleszczewo : KS Koziołek Poznań Czarny
08:36 LPFA ¦ródka : TMS Suchary Suchy Las Żółty
08:54 KS Korona Zakrzewo : KS Clescevia Kleszczewo
09:12 UKS 2007 Lusowo : TMS Suchary Suchy Las Żółty
09:30 KS Koziołek Poznań Czarny : LPFA ¦ródka
09:48 1 : 2
10:06 3 : 4
10:24 5 : 6




19 czerwca 2021
Puchar Marathon Ligi Mistrzów Koziołka



GRUPA A

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 :
08:18 :
08:36 :
08:54 :
09:12 :
09:30 :
09:48 :
10:06 :
10:24 :




GRUPA B

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 :
08:18 :
08:36 :
08:54 :
09:12 :
09:30 :
09:48 :
10:06 :
10:24 :