facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Jesień 2019 rocznika 2011. Zespoły zagrają między sobą cztery razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 24 spotkania.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 KS Cytadela Poznań 44
2 SKS Unia Swarzędz 35
3 UKS 2007 Lusowo 31
4 TMS Suchary Suchy Las 18
5 KS Canarinhos Skórzewo 18
6 KS Koziołek Poznań 8




7 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 1:1 KS Canarinhos Skórzewo
08:18 UKS 2007 Lusowo 3:0 TMS Suchary Suchy Las
08:36 SKS Unia Swarzędz 1:2 KS Cytadela Poznań
08:54 KS Koziołek Poznań 0:3 UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Cytadela Poznań 3:0 TMS Suchary Suchy Las
09:30 SKS Unia Swarzędz 3:3 KS Canarinhos Skórzewo
09:48 KS Cytadela Poznań 3:0 KS Koziołek Poznań
10:06 SKS Unia Swarzędz 3:0 TMS Suchary Suchy Las
10:24 KS Canarinhos Skórzewo 0:3 UKS 2007 Lusowo




14 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Cytadela Poznań 3:2 KS Canarinhos Skórzewo
08:18 SKS Unia Swarzędz 3:2 UKS 2007 Lusowo
08:36 KS Koziołek Poznań 1:1 TMS Suchary Suchy Las
08:54 UKS 2007 Lusowo 2:5 KS Cytadela Poznań
09:12 TMS Suchary Suchy Las 2:1 KS Canarinhos Skórzewo
09:30 KS Koziołek Poznań 1:3 SKS Unia Swarzędz
09:48 KS Cytadela Poznań 2:1 UKS 2007 Lusowo
10:06 TMS Suchary Suchy Las 0:0 KS Koziołek Poznań
10:24 KS Canarinhos Skórzewo 1:2 SKS Unia Swarzędz




21 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 2:5 KS Canarinhos Skórzewo
08:18 UKS 2007 Lusowo 1:2 TMS Suchary Suchy Las
08:36 SKS Unia Swarzędz 1:3 KS Cytadela Poznań
08:54 KS Koziołek Poznań 0:5 UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Cytadela Poznań 0:0 TMS Suchary Suchy Las
09:30 SKS Unia Swarzędz 1:2 KS Canarinhos Skórzewo
09:48 KS Cytadela Poznań 3:0 KS Koziołek Poznań
10:06 SKS Unia Swarzędz 3:2 TMS Suchary Suchy Las
10:24 KS Canarinhos Skórzewo 3:2 UKS 2007 Lusowo




28 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 0:3 TMS Suchary Suchy Las
08:18 KS Cytadela Poznań 3:2 KS Canarinhos Skórzewo
08:36 SKS Unia Swarzędz 3:3 UKS 2007 Lusowo
08:54 TMS Suchary Suchy Las 2:1 KS Canarinhos Skórzewo
09:12 KS Koziołek Poznań 0:3 SKS Unia Swarzędz
09:30 UKS 2007 Lusowo 0:1 KS Cytadela Poznań
09:48 TMS Suchary Suchy Las 3:3 KS Koziołek Poznań
10:06 UKS 2007 Lusowo 2:0 KS Canarinhos Skórzewo
10:24 KS Cytadela Poznań 0:4 SKS Unia Swarzędz




5 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Koziołek Poznań 2:2 KS Canarinhos Skórzewo
08:18 UKS 2007 Lusowo 3:0 TMS Suchary Suchy Las
08:36 SKS Unia Swarzędz 3:2 KS Cytadela Poznań
08:54 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Cytadela Poznań 4:0 TMS Suchary Suchy Las
09:30 SKS Unia Swarzędz 4:2 KS Canarinhos Skórzewo
09:48 KS Cytadela Poznań 4:0 KS Koziołek Poznań
10:06 KS Canarinhos Skórzewo 0:1 UKS 2007 Lusowo
10:24 SKS Unia Swarzędz 2:1 TMS Suchary Suchy Las




12 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Cytadela Poznań 2:2 KS Canarinhos Skórzewo
08:18 SKS Unia Swarzędz 1:4 UKS 2007 Lusowo
08:36 KS Koziołek Poznań 3:2 TMS Suchary Suchy Las
08:54 UKS 2007 Lusowo 0:1 KS Cytadela Poznań
09:12 TMS Suchary Suchy Las 0:4 KS Canarinhos Skórzewo
09:30 KS Koziołek Poznań 1:6 SKS Unia Swarzędz
09:48 UKS 2007 Lusowo 2:0 TMS Suchary Suchy Las
10:06 KS Cytadela Poznań 4:1 SKS Unia Swarzędz
10:24 KS Canarinhos Skórzewo 2:1 KS Koziołek Poznań




19 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 UKS 2007 Lusowo : TMS Suchary Suchy Las
08:18 SKS Unia Swarzędz : KS Cytadela Poznań
08:36 KS Koziołek Poznań : KS Canarinhos Skórzewo
08:54 KS Cytadela Poznań : TMS Suchary Suchy Las
09:12 KS Koziołek Poznań : UKS 2007 Lusowo
09:30 SKS Unia Swarzędz : KS Canarinhos Skórzewo
09:48 KS Cytadela Poznań : KS Koziołek Poznań
10:06 SKS Unia Swarzędz : TMS Suchary Suchy Las
10:24 KS Canarinhos Skórzewo : UKS 2007 Lusowo




26 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : UKS 2007 Lusowo
08:18 KS Cytadela Poznań : KS Canarinhos Skórzewo
08:36 KS Koziołek Poznań : TMS Suchary Suchy Las
08:54 UKS 2007 Lusowo : KS Cytadela Poznań
09:12 KS Koziołek Poznań : SKS Unia Swarzędz
09:30 TMS Suchary Suchy Las : KS Canarinhos Skórzewo
09:48 :
10:06 :
10:24 :