facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Jesień 2019 rocznika 2009. Zespoły zagrają między sobą cztery razy systemem ligowym plus po każdej rundzie jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami, co razem daje 24 spotkania.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 SKS Unia Swarzędz 50
2 LPFA Swarzędz 30
3 KS Koziołek Poznań 23
4 KS Clescevia Kleszczewo 19
5 UKS Orlik Poznań 17
6 UKS 2007 Lusowo 15




7 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 4:3 UKS 2007 Lusowo
08:18 KS Koziołek Poznań 1:3 KS Clescevia Kleszczewo
08:36 UKS Orlik Poznań 3:0 LPFA Swarzędz
08:54 KS Koziołek Poznań 3:3 UKS 2007 Lusowo
09:12 SKS Unia Swarzędz 1:0 UKS Orlik Poznań
09:30 KS Clescevia Kleszczewo 0:2 LPFA Swarzędz
09:48 UKS 2007 Lusowo 4:0 UKS Orlik Poznań
10:06 KS Koziołek Poznań 4:2 LPFA Swarzędz
10:24 KS Clescevia Kleszczewo 1:2 SKS Unia Swarzędz




14 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Clescevia Kleszczewo 0:3 UKS Orlik Poznań
08:18 UKS 2007 Lusowo 4:2 LPFA Swarzędz
08:36 SKS Unia Swarzędz 4:0 KS Koziołek Poznań
08:54 KS Clescevia Kleszczewo 0:3 UKS 2007 Lusowo
09:12 LPFA Swarzędz 1:6 SKS Unia Swarzędz
09:30 KS Koziołek Poznań 2:2 UKS Orlik Poznań
09:48 SKS Unia Swarzędz 6:3 UKS 2007 Lusowo
10:06 KS Koziołek Poznań 2:1 UKS Orlik Poznań
10:24 LPFA Swarzędz 3:0 KS Clescevia Kleszczewo




21 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:0 UKS 2007 Lusowo
08:18 KS Koziołek Poznań 2:0 KS Clescevia Kleszczewo
08:36 UKS Orlik Poznań 3:5 LPFA Swarzędz
08:54 KS Koziołek Poznań 1:0 UKS 2007 Lusowo
09:12 SKS Unia Swarzędz 2:0 UKS Orlik Poznań
09:30 KS Clescevia Kleszczewo 2:0 LPFA Swarzędz
09:48 UKS 2007 Lusowo 2:4 UKS Orlik Poznań
10:06 KS Clescevia Kleszczewo 0:2 SKS Unia Swarzędz
10:24 KS Koziołek Poznań 1:5 LPFA Swarzędz




28 września 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Clescevia Kleszczewo 1:1 UKS Orlik Poznań
08:18 UKS 2007 Lusowo 0:3 LPFA Swarzędz
08:36 SKS Unia Swarzędz 2:2 KS Koziołek Poznań
08:54 KS Clescevia Kleszczewo 0:0 UKS 2007 Lusowo
09:12 LPFA Swarzędz 2:5 SKS Unia Swarzędz
09:30 KS Koziołek Poznań 2:1 UKS Orlik Poznań
09:48 SKS Unia Swarzędz 2:2 KS Koziołek Poznań
10:06 LPFA Swarzędz 6:0 UKS 2007 Lusowo
10:24 UKS Orlik Poznań 0:1 KS Clescevia Kleszczewo




5 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz 2:0 UKS 2007 Lusowo
08:18 KS Koziołek Poznań 1:1 KS Clescevia Kleszczewo
08:36 UKS Orlik Poznań 1:6 LPFA Swarzędz
08:54 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS 2007 Lusowo
09:12 SKS Unia Swarzędz 6:3 UKS Orlik Poznań
09:30 KS Clescevia Kleszczewo 1:2 LPFA Swarzędz
09:48 UKS 2007 Lusowo 0:5 UKS Orlik Poznań
10:06 KS Koziołek Poznań 0:4 LPFA Swarzędz
10:24 KS Clescevia Kleszczewo 0:3 SKS Unia Swarzędz




12 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Clescevia Kleszczewo 2:1 UKS Orlik Poznań
08:18 SKS Unia Swarzędz 6:0 KS Koziołek Poznań
08:36 UKS 2007 Lusowo 2:4 LPFA Swarzędz
08:54 KS Koziołek Poznań 4:1 UKS Orlik Poznań
09:12 KS Clescevia Kleszczewo 2:1 UKS 2007 Lusowo
09:30 LPFA Swarzędz 0:4 SKS Unia Swarzędz
09:48 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS Orlik Poznań
10:06 UKS 2007 Lusowo 1:1 KS Clescevia Kleszczewo
10:24 SKS Unia Swarzędz 4:2 LPFA Swarzędz




19 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 SKS Unia Swarzędz : UKS 2007 Lusowo
08:18 KS Koziołek Poznań : KS Clescevia Kleszczewo
08:36 UKS Orlik Poznań : LPFA Swarzędz
08:54 KS Koziołek Poznań : UKS 2007 Lusowo
09:12 KS Clescevia Kleszczewo : LPFA Swarzędz
09:30 SKS Unia Swarzędz : UKS Orlik Poznań
09:48 KS Koziołek Poznań : LPFA Swarzędz
10:06UKS 2007 Lusowo : UKS Orlik Poznań
10:24 KS Clescevia Kleszczewo : SKS Unia Swarzędz




26 października 2019

Godzina Zespół Wynik Zespół
08:00 KS Clescevia Kleszczewo : UKS Orlik Poznań
08:18 UKS 2007 Lusowo : LPFA Swarzędz
08:36 SKS Unia Swarzędz : KS Koziołek Poznań
08:54 KS Clescevia Kleszczewo : UKS 2007 Lusowo
09:12 LPFA Swarzędz : SKS Unia Swarzędz
09:30 KS Koziołek Poznań : UKS Orlik Poznań
09:48 :
10:06 :
10:24 :