facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2018 rocznika 2008. Zespoły zagrają między trzy razy systemem ligowym plus jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 AP Błękitni Owińska 34
2 UKS Śrem 33
3 SKS Unia Swarzędz 26
4 TMS Suchary Suchy Las 21
5 KS Koziołek Poznań 20
6 KSS Kotwica Kórnik 7




7 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 TMS Suchary Suchy Las 0:7 AP Błękitni Owińska
8:20 UKS Śrem 4:0 KS Koziołek Poznań
8:40 KSS Kotwica Kórnik 1:5 SKS Unia Swarzędz
9:00 UKS Śrem 2:0 AP Błękitni Owińska
9:20 TMS Suchary Suchy Las 4:1 KSS Kotwica Kórnik
9:40 KS Koziołek Poznań 0:5 SKS Unia Swarzędz




14 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KSS Kotwica Kórnik 5:2 KS Koziołek Poznań
8:20 UKS Śrem 4:1 TMS Suchary Suchy Las
8:40 SKS Unia Swarzędz 0:6 AP Błękitni Owińska
9:00 KS Koziołek Poznań 3:1 TMS Suchary Suchy Las
9:20 UKS Śrem 5:1 SKS Unia Swarzędz
9:40 AP Błękitni Owińska 7:0 KSS Kotwica Kórnik




21 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Śrem 6:1 KSS Kotwica Kórnik
8:20 SKS Unia Swarzędz 7:2 TMS Suchary Suchy Las
8:40 AP Błękitni Owińska 6:0 KS Koziołek Poznań
9:00 KSS Kotwica Kórnik 2:2 SKS Unia Swarzędz
9:20 UKS Śrem 9:1 KS Koziołek Poznań
9:40 TMS Suchary Suchy Las 1:2 AP Błękitni Owińska




12 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 2:2 SKS Unia Swarzędz
8:20 UKS Śrem 2:4 AP Błękitni Owińska
8:40 TMS Suchary Suchy Las 0:3 KSS Kotwica Kórnik
9:00 SKS Unia Swarzędz 4:2 AP Błękitni Owińska
9:20 KSS Kotwica Kórnik 1:6 KS Koziołek Poznań
9:40 UKS Śrem 3:1 TMS Suchary Suchy Las




19 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 0:7 TMS Suchary Suchy Las
8:20 UKS Śrem 2:3 SKS Unia Swarzędz
8:40 AP Błękitni Owińska 3:0 KSS Kotwica Kórnik
9:00 SKS Unia Swarzędz 1:3 TMS Suchary Suchy Las
9:20 AP Błękitni Owińska 1:1 KS Koziołek Poznań
9:40 UKS Śrem 9:1 KSS Kotwica Kórnik




26 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 SKS Unia Swarzędz 1:5 TMS Suchary Suchy Las
8:20 UKS Śrem 0:3 AP Błękitni Owińska
8:40 KS Koziołek Poznań 4:0 KS Koziołek Poznań
9:00 TMS Suchary Suchy Las 2:1 AP Błękitni Owińska
9:20 KSS Kotwica Kórnik 1:5 SKS Unia Swarzędz
9:40 UKS Śrem 2:1 KS Koziołek Poznań




9 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 5:2 SKS Unia Swarzędz
8:20 UKS Śrem 2:4 AP Błękitni Owińska
8:40 TMS Suchary Suchy Las 4:0 KSS Kotwica Kórnik
9:00 SKS Unia Swarzędz 2:3 AP Błękitni Owińska
9:20 KSS Kotwica Kórnik 1:6 KS Koziołek Poznań
9:40 UKS Śrem 4:1 TMS Suchary Suchy Las




16 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 AP Błękitni Owińska 5:0 KSS Kotwica Kórnik
8:20 UKS Śrem 1:4 SKS Unia Swarzędz
8:40 KS Koziołek Poznań 1:7 TMS Suchary Suchy Las
9:00 UKS Śrem 7:3 KSS Kotwica Kórnik
9:20 AP Błękitni Owińska 1:3 KS Koziołek Poznań
9:40 SKS Unia Swarzędz 3:2 TMS Suchary Suchy Las