facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2017 rocznika 2008. W pierwszej rundzie drużyny zagraj± między sob± mecz i rewanż. W kolejnej zespoły z pierwszych czterech miejsc zagraj± w Grupie Złotej, a kolejne w Grupie Srebrnej. Po rundzie zasadniczej zespoły zachowaj± na swoim koncie tyle punktów, ile odniosły zwycięstw.


Grupa Złota

Lp. Zespół Punkty
1 UKS ¦rem 18
2 UKS Orlik Poznań 17
3 SKS Unia Swarzędz 16
4 KS Koziołek Poznań 15


Grupa Srebrna

Lp. Zespół Punkty
1TMS Suchary Suchy Las 18
2 UKS Stoper Poznań 17
3 UKS 2007 Lusowo 12
4 TMS Stella Luboń 5


Runda Zasadnicza

Lp. Zespół Punkty
1 UKS ¦rem 31
2 SKS Unia Swarzędz 28
3 KS Koziołek Poznań 27
4 UKS Orlik Poznań 25
5 UKS 2007 Lusowo 24
6 UKS Stoper Poznań 19
7 TMS Suchary Suchy Las 9
8 TMS Stella Luboń 7




1 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 1:2 KS Koziołek Poznań
8:15 SKS Unia Swarzędz 5:0 UKS Stoper Poznań
8:30 TMS Stella Luboń 0:0 UKS Orlik Poznań
8:45 TMS Suchary Suchy Las 0:4 UKS ¦rem
9:00 UKS ¦rem 2:2 SKS Unia Swarzędz
9:15 UKS Orlik Poznań 1:2 KS Koziołek Poznań
9:30 UKS Stoper Poznań 0:1 UKS 2007 Lusowo
9:45 TMS Suchary Suchy Las 2:0 TMS Stella Luboń
10:00 UKS Stoper Poznań 1:1 UKS ¦rem
10:15 UKS 2007 Lusowo 2:1 UKS Orlik Poznań
10:30 KS Koziołek Poznań 2:1 TMS Suchary Suchy Las
10:45 SKS Unia Swarzędz 4:0 TMS Stella Luboń




8 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS ¦rem 2:0 UKS 2007 Lusowo
8:15 UKS Orlik Poznań 6:0 TMS Suchary Suchy Las
8:30 TMS Stella Luboń 1:2 UKS Stoper Poznań
8:45 KS Koziołek Poznań 3:1 SKS Unia Swarzędz
9:00 UKS 2007 Lusowo 2:0 TMS Suchary Suchy Las
9:15 UKS ¦rem 4:1 TMS Stella Luboń
9:30 UKS Orlik Poznań 3:0 SKS Unia Swarzędz
9:45 UKS Stoper Poznań 1:0 KS Koziołek Poznań
10:00 SKS Unia Swarzędz 4:2 TMS Suchary Suchy Las
10:15 TMS Stella Luboń 2:0 UKS 2007 Lusowo
10:30 KS Koziołek Poznań 2:2 UKS ¦rem
10:45 UKS Stoper Poznań 0:0 UKS Orlik Poznań




22 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 3:0 SKS Unia Swarzędz
8:15 UKS ¦rem 3:1 UKS Orlik Poznań
8:30 TMS Stella Luboń 1:4 KS Koziołek Poznań
8:45 TMS Suchary Suchy Las 0:1 UKS Stoper Poznań
9:00 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS ¦rem
9:15 SKS Unia Swarzędz 2:1 UKS 2007 Lusowo
9:30 UKS Orlik Poznań 3:2 UKS Stoper Poznań
9:45 TMS Stella Luboń 1:2 TMS Suchary Suchy Las
10:00 UKS 2007 Lusowo 3:2 KS Koziołek Poznań
10:15 SKS Unia Swarzędz 1:1 UKS Stoper Poznań
10:30 TMS Suchary Suchy Las 0:5 UKS ¦rem
10:45 TMS Stella Luboń 0:5 UKS Orlik Poznań




13 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Stoper Poznań 1:2 UKS 2007 Lusowo
8:15 UKS Orlik Poznań 0:1 KS Koziołek Poznań
8:30 UKS ¦rem 0:1 SKS Unia Swarzędz
8:45 TMS Suchary Suchy Las 0:1 TMS Stella Luboń
9:00 UKS 2007 Lusowo 1:3 UKS Orlik Poznań
9:15 UKS Stoper Poznań 1:2 UKS ¦rem
9:30 KS Koziołek Poznań 0:1 TMS Suchary Suchy Las
9:45 SKS Unia Swarzędz 1:0 TMS Stella Luboń
10:00 UKS ¦rem 4:2 UKS 2007 Lusowo
10:15 UKS Orlik Poznań 7:2 TMS Suchary Suchy Las
10:30 TMS Stella Luboń 1:2 UKS Stoper Poznań
10:45 KS Koziołek Poznań 0:0 SKS Unia Swarzędz




20 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 3:0 TMS Suchary Suchy Las
8:15 UKS ¦rem 4:0 TMS Stella Luboń
8:30 UKS Orlik Poznań 0:0 SKS Unia Swarzędz
8:45 UKS Stoper Poznań 0:0 KS Koziołek Poznań
9:00 TMS Stella Luboń 0:1 UKS 2007 Lusowo
9:15 SKS Unia Swarzędz 6:1 TMS Suchary Suchy Las
9:30 KS Koziołek Poznań 3:1 UKS ¦rem
9:45 UKS Stoper Poznań 1:3 UKS Orlik Poznań
10:00 UKS 2007 Lusowo 0:5 SKS Unia Swarzędz
10:15 TMS Stella Luboń 0:4 KS Koziołek Poznań
10:30 TMS Suchary Suchy Las 0:2 UKS Stoper Poznań
10:45 UKS ¦rem 0:0 UKS Orlik Poznań




27 maja 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 0:2 TMS Stella Luboń
8:15 UKS Stoper Poznań 2:1 TMS Suchary Suchy Las
8:30 UKS ¦rem 2:1 UKS Orlik Poznań
8:45 SKS Unia Swarzędz 0:1 KS Koziołek Poznań
9:00 UKS 2007 Lusowo 1:2 TMS Suchary Suchy Las
9:15 UKS Stoper Poznań 2:0 TMS Stella Luboń
9:30 UKS ¦rem 1:0 KS Koziołek Poznań
9:45 SKS Unia Swarzędz 2:1 UKS Orlik Poznań
10:00 UKS 2007 Lusowo 1:3 UKS Stoper Poznań
10:15 TMS Suchary Suchy Las 5:2 TMS Stella Luboń
10:30 UKS ¦rem 3:0 SKS Unia Swarzędz
10:45 KS Koziołek Poznań 1:2 UKS Orlik Poznań




3 czerwca 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 2:0 TMS Stella Luboń
8:15 UKS Stoper Poznań 2:3 TMS Suchary Suchy Las
8:30 UKS ¦rem 0:1 UKS Orlik Poznań
8:45 SKS Unia Swarzędz 0:0 KS Koziołek Poznań
9:00 UKS 2007 Lusowo 0:3 TMS Suchary Suchy Las
9:15 UKS Stoper Poznań 4:0 TMS Stella Luboń
9:30 UKS ¦rem 0:1 KS Koziołek Poznań
9:45 SKS Unia Swarzędz 0:0 UKS Orlik Poznań
10:00 UKS 2007 Lusowo 4:1 UKS Stoper Poznań
10:15 TMS Suchary Suchy Las 9:0 TMS Stella Luboń
10:30 UKS ¦rem 0:1 SKS Unia Swarzędz
10:45 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS Orlik Poznań




10 czerwca 2017
Puchar Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS ¦rem : UKS Orlik Poznań
8:15 SKS Unia Swarzędz : KS Koziołek Poznań
8:30 TMS Suchary Suchy Las : UKS Stoper Poznań
8:45 UKS 2007 Lusowo : TMS Stella Luboń
9:00 :
9:15 :
9:30 :
9:45 :
10:00 :
10:15 :
10:30 :
10:45 :