facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2017 rocznika 2007. W pierwszej rundzie drużyny zagraj± między sob± mecz i rewanż. W kolejnej zespoły z pierwszych czterech miejsc zagraj± w Grupie Złotej, a kolejne w Grupie Srebrnej. Po rundzie zasadniczej zespoły zachowaj± na swoim koncie tyle punktów, ile odniosły zwycięstw.


Grupa Złota

Lp. Zespół Punkty
1 UKS 2007 Lusowo 22
2 TMS Suchary Suchy Las 21
3 KSS Da Vinci 12
4 UKS Orlik Poznań 11


Grupa Srebrna

Lp. Zespół Punkty
1 SKS Unia Swarzędz 19
2 KS Koziołek Poznań 18
3 1922 Lechia Kostrzyn 12
4 AP Pecna 0


Runda Zasadnicza

Lp. Zespół Punkty
1 KSS Da Vinci 30
2 TMS Suchary Suchy Las 30
3 UKS Orlik Poznań 28
4 UKS 2007 Lusowo 27
5 KS Koziołek Poznań 25
6 1922 Lechia Kostrzyn 15
7 SKS Unia Swarzędz 13
8 AP Pecna 1




1 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 SKS Unia Swarzędz 1:0 UKS Orlik Poznań
8:15 KSS Da Vinci 1:3 KS Koziołek Poznań
8:30 UKS 2007 Lusowo 7:0 AP Pecna
8:45 TMS Suchary Suchy Las 4:0 1922 Lechia Kostrzyn
9:00 KS Koziołek Poznań 2:1 SKS Unia Swarzędz
9:15 AP Pecna 0:7 UKS Orlik Poznań
9:30 1922 Lechia Kostrzyn 1:6 KSS Da Vinci
9:45 TMS Suchary Suchy Las 3:2 UKS 2007 Lusowo
10:00 SKS Unia Swarzędz 5:0 AP Pecna
10:15 KS Koziołek Poznań 2:0 1922 Lechia Kostrzyn
10:30 UKS Orlik Poznań 4:0 TMS Suchary Suchy Las
10:45 KSS Da Vinci 2:0 UKS 2007 Lusowo




8 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 1922 Lechia Kostrzyn 1:0 SKS Unia Swarzędz
8:15 AP Pecna 0:3 TMS Suchary Suchy Las
8:30 UKS 2007 Lusowo 4:0 KS Koziołek Poznań
8:45 UKS Orlik Poznań 1:1 KSS Da Vinci
9:00 SKS Unia Swarzędz 1:1 TMS Suchary Suchy Las
9:15 1922 Lechia Kostrzyn 0:1 UKS 2007 Lusowo
9:30 AP Pecna 0:1 KSS Da Vinci
9:45 KS Koziołek Poznań 0:1 UKS Orlik Poznań
10:00 UKS 2007 Lusowo 8:1 SKS Unia Swarzędz
10:15 KSS Da Vinci 1:1 TMS Suchary Suchy Las
10:30 UKS Orlik Poznań 2:0 1922 Lechia Kostrzyn
10:45 KS Koziołek Poznań 8:0 AP Pecna




22 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 SKS Unia Swarzędz 0:3 KSS Da Vinci
8:15 UKS 2007 Lusowo 1:0 UKS Orlik Poznań
8:30 TMS Suchary Suchy Las 4:2 KS Koziołek Poznań
8:45 1922 Lechia Kostrzyn 0:0 AP Pecna
9:00 UKS Orlik Poznań 2:0 UKS 2007 Lusowo
9:15 TMS Suchary Suchy Las 4:4 SKS Unia Swarzędz
9:30 KS Koziołek Poznań 0:4 KSS Da Vinci
9:45 1922 Lechia Kostrzyn 3:1 AP Pecna
10:00 SKS Unia Swarzędz 0:3 UKS Orlik Poznań
10:15 KSS Da Vinci 2:1 KS Koziołek Poznań
10:30 UKS 2007 Lusowo 5:1 AP Pecna
10:45 TMS Suchary Suchy Las 3:0 1922 Lechia Kostrzyn




13 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 4:0 SKS Unia Swarzędz
8:15 AP Pecna 1:2 UKS Orlik Poznań
8:30 1922 Lechia Kostrzyn 1:0 KSS Da Vinci
8:45 TMS Suchary Suchy Las 3:1 UKS 2007 Lusowo
9:00 SKS Unia Swarzędz 5:0 AP Pecna
9:15 KS Koziołek Poznań 5:0 1922 Lechia Kostrzyn
9:30 UKS Orlik Poznań 1:1 TMS Suchary Suchy Las
9:45 KSS Da Vinci 3:2 UKS 2007 Lusowo
10:00 1922 Lechia Kostrzyn 2:2 SKS Unia Swarzędz
10:15 AP Pecna 0:3 TMS Suchary Suchy Las
10:30 UKS 2007 Lusowo 0:5 KS Koziołek Poznań
10:45 UKS Orlik Poznań 1:0 KSS Da Vinci




20 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 SKS Unia Swarzędz 1:1 TMS Suchary Suchy Las
8:15 1922 Lechia Kostrzyn 0:1 UKS 2007 Lusowo
8:30 AP Pecna 0:3 KSS Da Vinci
8:45 KS Koziołek Poznań 1:1 UKS Orlik Poznań
9:00 UKS 2007 Lusowo 2:0 SKS Unia Swarzędz
9:15 KSS Da Vinci 1:1 TMS Suchary Suchy Las
9:30 UKS Orlik Poznań 0:0 1922 Lechia Kostrzyn
9:45 KS Koziołek Poznań 6:0 AP Pecna
10:00 SKS Unia Swarzędz 1:4 KSS Da Vinci
10:15 UKS 2007 Lusowo 2:0 UKS Orlik Poznań
10:30 TMS Suchary Suchy Las 2:1 KS Koziołek Poznań
10:45 1922 Lechia Kostrzyn 3:0 AP Pecna




27 maja 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 10:0 AP Pecna
8:15 1922 Lechia Kostrzyn 1:4 SKS Unia Swarzędz
8:30 KSS Da Vinci 0:0 UKS Orlik Poznań
8:45 UKS 2007 Lusowo 0:2 TMS Suchary Suchy Las
9:00 KS Koziołek Poznań 0:2 SKS Unia Swarzędz
9:15 1922 Lechia Kostrzyn 3:0 AP Pecna
9:30 KSS Da Vinci 0:2 TMS Suchary Suchy Las
9:45 UKS 2007 Lusowo 2:0 UKS Orlik Poznań
10:00 KS Koziołek Poznań 1:0 1922 Lechia Kostrzyn
10:15 SKS Unia Swarzędz 6:0 AP Pecna
10:30 KSS Da Vinci 1:1 UKS 2007 Lusowo
10:45 TMS Suchary Suchy Las 6:1 UKS Orlik Poznań




3 czerwca 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 4:0 AP Pecna
8:15 1922 Lechia Kostrzyn 2:2 SKS Unia Swarzędz
8:30 KSS Da Vinci 1:1 UKS Orlik Poznań
8:45 UKS 2007 Lusowo 2:0 TMS Suchary Suchy Las
9:00 KS Koziołek Poznań 1:3 SKS Unia Swarzędz
9:15 1922 Lechia Kostrzyn 2:1 AP Pecna
9:30 UKS 2007 Lusowo 3:0 UKS Orlik Poznań
9:45 KSS Da Vinci 0:2 TMS Suchary Suchy Las
10:00 KS Koziołek Poznań 1:1 1922 Lechia Kostrzyn
10:15 SKS Unia Swarzędz 3:0 AP Pecna
10:30 TMS Suchary Suchy Las 2:2 UKS Orlik Poznań
10:45 KSS Da Vinci 0:1 UKS 2007 Lusowo




10 czerwca 2017
Puchar Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo : TMS Suchary Suchy Las
8:15 KSS Da Vinci : UKS Orlik Poznań
8:30 SKS Unia Swarzędz : KS Koziołek Poznań
8:45 1922 Lechia Kostrzyn : AP Pecna
9:00 :
9:15 :
9:30 :
9:45 :
10:00 :
10:15 :
10:30 :
10:45 :