facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2018 rocznika 2007. Zespoły zagraj± między trzy razy systemem ligowym plus jeden mecz dodatkowy między s±siaduj±cymi drużynami.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 KS Koziołek Poznań 42
2 UKS Lusowo 39
3 SKS Unia Swarzędz 27
4 UKS Lider Swarzędz 18
5 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 12
6 UKS Talent Poznań 6




7 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Lusowo 3:0 UKS Lider Swarzędz
8:20 UKS Talent Poznań 0:5 KS Koziołek Poznań
8:40 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 0:2 SKS Unia Swarzędz
9:00 UKS Talent Poznań 0:3 UKS Lider Swarzędz
9:20 SKS Unia Swarzędz 3:0 UKS Lusowo
9:40 KS Koziołek Poznań 9:1 KKS 1922 Lechia Kostrzyn




14 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Talent Poznań 0:5 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
8:20 UKS Lider Swarzędz 0:1 SKS Unia Swarzędz
8:40 UKS Lusowo 1:2 KS Koziołek Poznań
9:00 UKS Lider Swarzędz 2:1 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
9:20 UKS Talent Poznań 0:5 UKS Lusowo
9:40 SKS Unia Swarzędz 0:3 KS Koziołek Poznań




21 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Talent Poznań 0:7 SKS Unia Swarzędz
8:20 KS Koziołek Poznań 3:0 UKS Lider Swarzędz
8:40 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 1:5 UKS Lusowo
9:00 UKS Talent Poznań 3:4 KS Koziołek Poznań
9:20 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 0:3 SKS Unia Swarzędz
9:40 UKS Lusowo 4:2 UKS Lider Swarzędz




12 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 2:1 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
8:20 SKS Unia Swarzędz 1:3 UKS Lusowo
8:40 UKS Talent Poznań 1:4 UKS Lider Swarzędz
9:00 UKS Lusowo 3:2 KS Koziołek Poznań
9:20 UKS Talent Poznań 6:1 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
9:40 UKS Lider Swarzędz 7:2 SKS Unia Swarzędz




19 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Talent Poznań 0:3 UKS Lusowo
8:20 UKS Lider Swarzędz 1:4 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
8:40 SKS Unia Swarzędz 0:5 KS Koziołek Poznań
9:00 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 0:4 UKS Lusowo
9:20 UKS Talent Poznań 2:3 SKS Unia Swarzędz
9:40 KS Koziołek Poznań 2:0 UKS Lider Swarzędz




26 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 1:3 UKS Lusowo
8:20 SKS Unia Swarzędz 6:0 UKS Lider Swarzędz
8:40 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 5:0 UKS Talent Poznań
9:00 UKS Lusowo 4:1 UKS Lider Swarzędz
9:20 UKS Talent Poznań 0:3 KS Koziołek Poznań
9:40 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 0:3 SKS Unia Swarzędz




9 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 5:1 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
8:20 UKS Talent Poznań 0:4 UKS Lider Swarzędz
8:40 SKS Unia Swarzędz 0:1 UKS Lusowo
9:00 UKS Talent Poznań 2:3 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
9:20 UKS Lusowo 0:1 KS Koziołek Poznań
9:40 UKS Lider Swarzędz 1:3 SKS Unia Swarzędz




16 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Lider Swarzędz 3:2 KKS 1922 Lechia Kostrzyn
8:20 UKS Talent Poznań 0:5 UKS Lusowo
8:40 SKS Unia Swarzędz 0:10 KS Koziołek Poznań
9:00 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 0:6 UKS Lusowo
9:20 KS Koziołek Poznań 5:0 UKS Lider Swarzędz
9:40 UKS Talent Poznań 6:0 SKS Unia Swarzędz