facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2017 rocznika 2006. W pierwszej rundzie drużyny zagraj± między sob± mecz i rewanż. W kolejnej zespoły z pierwszych czterech miejsc zagraj± w Grupie Złotej, a kolejne w Grupie Srebrnej. Po rundzie zasadniczej zespoły zachowaj± na swoim koncie tyle punktów, ile odniosły zwycięstw.


Grupa Złota

Lp. Zespół Punkty
1 TMS Suchary Suchy Las 23
2 UKS 2007 Lusowo 21
3 KS Koziołek Poznań 20
4 UKS ¦rem 10


Grupa Srebrna

Lp. Zespół Punkty
1 SKS Unia Swarzędz 15
2 UKS Jedynka Luboń 12
3 UKS Stoper Poznań 11
4 AP Pecna 10


Runda Zasadnicza

Lp. Zespół Punkty
1 TMS Suchary Suchy Las 39
2 KS Koziołek Poznań 33
3 UKS ¦rem 29
4 UKS 2007 Lusowo 28
5 UKS Jedynka Luboń 21
6 AP Pecna 10
7 UKS Stoper Poznań 8
8 SKS Unia Swarzędz 7




1 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 5:0 UKS Stoper Poznań
8:15 SKS Unia Swarzędz 1:4 UKS ¦rem
8:30 AP Pecna 2:7 UKS Jedynka Luboń
8:45 TMS Suchary Suchy Las 2:0 UKS 2007 Lusowo
9:00 SKS Unia Swarzędz 2:2 AP Pecna
9:15 UKS 2007 Lusowo 0:1 KS Koziołek Poznań
9:30 UKS ¦rem 0:4 TMS Suchary Suchy Las
9:45 UKS Jedynka Luboń 3:2 UKS Stoper Poznań
10:00 UKS 2007 Lusowo 3:1 UKS ¦rem
10:15 KS Koziołek Poznań 4:2 UKS Jedynka Luboń
10:30 UKS Stoper Poznań 2:0 SKS Unia Swarzędz
10:45 TMS Suchary Suchy Las 5:0 AP Pecna




8 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:15 UKS Jedynka Luboń 3:1 SKS Unia Swarzędz
8:00 UKS ¦rem 4:2 KS Koziołek Poznań
8:30 AP Pecna 0:3 UKS 2007 Lusowo
8:45 UKS Stoper Poznań 0:0 TMS Suchary Suchy Las
9:00 KS Koziołek Poznań 2:1 SKS Unia Swarzędz
9:15 UKS ¦rem 3:0 AP Pecna
9:30 UKS Jedynka Luboń 2:3 TMS Suchary Suchy Las
9:45 UKS 2007 Lusowo 2:1 UKS Stoper Poznań
10:00 AP Pecna 0:3 KS Koziołek Poznań
10:15 TMS Suchary Suchy Las 3:0 SKS Unia Swarzędz
10:30 UKS Stoper Poznań 1:3 UKS ¦rem
10:45 UKS 2007 Lusowo 4:0 UKS Jedynka Luboń




22 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 1:1 TMS Suchary Suchy Las
8:15 AP Pecna 3:0 UKS Stoper Poznań
8:30 SKS Unia Swarzędz 0:6 UKS 2007 Lusowo
8:45 UKS ¦rem 2:1 UKS Jedynka Luboń
9:00 TMS Suchary Suchy Las 3:3 KS Koziołek Poznań
9:15 UKS ¦rem 2:0 UKS 2007 Lusowo
9:30 UKS Jedynka Luboń 4:0 UKS Stoper Poznań
9:45 SKS Unia Swarzędz 2:0 AP Pecna
10:00 KS Koziołek Poznań 2:2 UKS Stoper Poznań
10:15 TMS Suchary Suchy Las 6:1 UKS 2007 Lusowo
10:30 AP Pecna 2:5 UKS Jedynka Luboń
10:45 SKS Unia Swarzędz 0:4 UKS ¦rem




13 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS 2007 Lusowo 1:2 KS Koziołek Poznań
8:15 UKS Jedynka Luboń 1:2 UKS Stoper Poznań
8:30 UKS ¦rem 0:3 TMS Suchary Suchy Las
8:45 SKS Unia Swarzędz 0:1 AP Pecna
9:00 KS Koziołek Poznań 5:0 UKS Jedynka Luboń
9:15 UKS 2007 Lusowo 1:1 UKS ¦rem
9:30 UKS Stoper Poznań 0:4 SKS Unia Swarzędz
9:45 TMS Suchary Suchy Las 2:0 AP Pecna
10:00 UKS ¦rem 1:2 KS Koziołek Poznań
10:15 UKS Jedynka Luboń 2:1 SKS Unia Swarzędz
10:30 AP Pecna 0:6 UKS 2007 Lusowo
10:45 UKS Stoper Poznań 0:1 TMS Suchary Suchy Las




20 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 3:0 SKS Unia Swarzędz
8:15 UKS ¦rem 2:0 AP Pecna
8:30 UKS Jedynka Luboń 0:4 TMS Suchary Suchy Las
8:45 UKS 2007 Lusowo 3:0 UKS Stoper Poznań
9:00 AP Pecna 0:6 KS Koziołek Poznań
9:15 TMS Suchary Suchy Las 3:0 SKS Unia Swarzędz
9:30 UKS Stoper Poznań 0:3 UKS ¦rem
9:45 UKS 2007 Lusowo 3:0 UKS Jedynka Luboń
10:00 KS Koziołek Poznań 0:3 TMS Suchary Suchy Las
10:15 AP Pecna 3:0 UKS Stoper Poznań
10:30 SKS Unia Swarzędz 1:2 UKS 2007 Lusowo
10:45 UKS ¦rem 0:0 UKS Jedynka Luboń




27 maja 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Jedynka Luboń 1:3 UKS Stoper Poznań
8:15 AP Pecna 0:3 SKS Unia Swarzędz
8:30 TMS Suchary Suchy Las 1:2 UKS 2007 Lusowo
8:45 KS Koziołek Poznań 2:1 UKS ¦rem
9:00 UKS Jedynka Luboń 5:2 SKS Unia Swarzędz
9:15 AP Pecna 0:3 UKS Stoper Poznań
9:30 TMS Suchary Suchy Las 6:0 UKS ¦rem
9:45 KS Koziołek Poznań 1:2 UKS 2007 Lusowo
10:00 UKS Jedynka Luboń 3:0 AP Pecna
10:15 SKS Unia Swarzędz 2:1 UKS Stoper Poznań
10:30 TMS Suchary Suchy Las 6:0 KS Koziołek Poznań
10:45 UKS ¦rem 1:3 UKS 2007 Lusowo




3 czerwca 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Jedynka Luboń 0:3 UKS Stoper Poznań
8:15 AP Pecna 0:0 SKS Unia Swarzędz
8:30 TMS Suchary Suchy Las 2:0 UKS 2007 Lusowo
8:45 KS Koziołek Poznań 1:0 UKS ¦rem
9:00 UKS Jedynka Luboń 0:3 SKS Unia Swarzędz
9:15 AP Pecna 1:0 UKS Stoper Poznań
9:30 TMS Suchary Suchy Las 0:0 UKS ¦rem
9:45 KS Koziołek Poznań 1:0 UKS 2007 Lusowo
10:00 UKS Jedynka Luboń 0:3 AP Pecna
10:15 SKS Unia Swarzędz 1:0 UKS Stoper Poznań
10:30 TMS Suchary Suchy Las 2:2 KS Koziołek Poznań
10:45 UKS ¦rem 1:2 UKS 2007 Lusowo




10 czerwca 2017
Puchar Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 TMS Suchary Suchy Las : UKS 2007 Lusowo
8:15 KS Koziołek Poznań : UKS ¦rem
8:30 SKS Unia Swarzędz : UKS Jedynka Luboń
8:45 UKS Stoper Poznań : AP Pecna
9:00 :
9:15 :
9:30 :
9:45 :
10:00 :
10:15 :
10:30 :
10:45 :