facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2018 rocznika 2006. Zespoły zagrają między trzy razy systemem ligowym plus jeden mecz dodatkowy między sąsiadującymi drużynami.


Tabela

Lp. Zespół Punkty
1 UKS Lusowo 41
2 KS Koziołek Poznań 34
3 IKP Olimpia Poznań 26
4 UKS Śrem 16
5 SKS Unia Swarzędz 11
6 GKS Tarnovia 7




7 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 IKP Olimpia Poznań 1:1 KS Koziołek Poznań
8:20 UKS Lusowo 3:0 UKS Śrem
8:40 GKS Tarnovia 0:3 SKS Unia Swarzędz
9:00 IKP Olimpia Poznań 4:0 UKS Śrem
9:20 KS Koziołek Poznań 5:1 GKS Tarnovia
9:40 SKS Unia Swarzędz 2:2 UKS Lusowo




14 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Śrem 0:1 SKS Unia Swarzędz
8:20 UKS Lusowo 10:1 KS Koziołek Poznań
8:40 IKP Olimpia Poznań 3:1 GKS Tarnovia
9:00 UKS Śrem 1:2 GKS Tarnovia
9:20 SKS Unia Swarzędz 1:6 KS Koziołek Poznań
9:40 IKP Olimpia Poznań 3:1 UKS Lusowo




21 kwietnia 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 1:1 UKS Śrem
8:20 GKS Tarnovia 1:2 UKS Lusowo
8:40 IKP Olimpia Poznań 1:0 SKS Unia Swarzędz
9:00 UKS Lusowo 5:2 UKS Śrem
9:20 IKP Olimpia Poznań 2:2 KS Koziołek Poznań
9:40 GKS Tarnovia 1:0 SKS Unia Swarzędz




12 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 IKP Olimpia Poznań 2:0 GKS Tarnovia
8:20 UKS Śrem 2:1 SKS Unia Swarzędz
8:40 UKS Lusowo 6:4 KS Koziołek Poznań
9:00 IKP Olimpia Poznań 0:2 UKS Śrem
9:20 KS Koziołek Poznań 2:1 GKS Tarnovia
9:40 SKS Unia Swarzędz 0:4 UKS Lusowo




19 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 SKS Unia Swarzędz 1:4 KS Koziołek Poznań
8:20 UKS Śrem 4:1 GKS Tarnovia
8:40 IKP Olimpia Poznań 0:3 UKS Lusowo
9:00 KS Koziołek Poznań 3:2 UKS Śrem
9:20 GKS Tarnovia 1:3 UKS Lusowo
9:40 IKP Olimpia Poznań 4:2 SKS Unia Swarzędz




26 maja 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 6:3 UKS Śrem
8:20 UKS Lusowo 2:1 IKP Olimpia Poznań
8:40 SKS Unia Swarzędz 2:2 GKS Tarnovia
9:00 IKP Olimpia Poznań 0:2 KS Koziołek Poznań
9:20 UKS Lusowo 3:1 UKS Śrem
9:40 GKS Tarnovia 7:4 SKS Unia Swarzędz




9 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 IKP Olimpia Poznań 2:3 UKS Śrem
8:20 SKS Unia Swarzędz 0:3 UKS Lusowo
8:40 KS Koziołek Poznań 3:0 GKS Tarnovia
9:00 UKS Śrem 1:3 SKS Unia Swarzędz
9:20 IKP Olimpia Poznań 4:0 GKS Tarnovia
9:40 UKS Lusowo 1:1 KS Koziołek Poznań




16 czerwca 2018

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Śrem 3:1 GKS Tarnovia
8:20 IKP Olimpia Poznań 0:2 UKS Lusowo
8:40 SKS Unia Swarzędz 0:6 KS Koziołek Poznań
9:00 GKS Tarnovia 1:3 UKS Lusowo
9:20 IKP Olimpia Poznań 6:0 SKS Unia Swarzędz
9:40 KS Koziołek Poznań 1:0 UKS Śrem