facebook


Poniżej tabela Marathon Ligi Mistrzów Koziołka Wiosna 2017 rocznika 2005. W pierwszej rundzie drużyny zagraj± między sob± mecz i rewanż. W kolejnej zespoły z pierwszych czterech miejsc zagraj± w Grupie Złotej, a kolejne w Grupie Srebrnej. Po rundzie zasadniczej zespoły zachowaj± na swoim koncie tyle punktów, ile odniosły zwycięstw.


Grupa Złota

Lp. Zespół Punkty
1 KS Koziołek Poznań 25
2 UKS ¦rem 21
3 SKS Unia Swarzędz 15
4 UKS Orlik Poznań 11


Grupa Srebrna

Lp. Zespół Punkty
1 UKS 2007 Lusowo 13
2 AP Pecna 12
3 KS Clescevia Kleszczewo 10
4 TMS Stella Luboń 9


Runda Zasadnicza

Lp. Zespół Punkty
1 UKS ¦rem 39
2 KS Koziołek Poznań 33
3 UKS Orlik Poznań 27
4 SKS Unia Swarzędz 22
5 AP Pecna 20
6 UKS 2007 Lusowo 14
7 TMS Stella Luboń 7
8 KS Clescevia Kleszczewo 4




1 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań 2:0 KS Clescevia Kleszczewo
8:15 SKS Unia Swarzędz 1:1 AP Pecna
8:30 UKS 2007 Lusowo 0:0 UKS ¦rem
8:45 UKS Orlik Poznań 2:0 TMS Stella Luboń
9:00 UKS ¦rem 2:0 SKS Unia Swarzędz
9:15 AP Pecna 3:1 KS Koziołek Poznań
9:30 TMS Stella Luboń 1:3 KS Clescevia Kleszczewo
9:45 UKS 2007 Lusowo 2:3 UKS Orlik Poznań
10:00 KS Koziołek Poznań 0:0 TMS Stella Luboń
10:15 KS Clescevia Kleszczewo 1:5 UKS 2007 Lusowo
10:30 AP Pecna 3:4 UKS ¦rem
10:45 SKS Unia Swarzędz 2:0 UKS Orlik Poznań




8 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 TMS Stella Luboń 0:1 UKS 2007 Lusowo
8:15 UKS ¦rem 3:2 KS Koziołek Poznań
8:30 UKS Orlik Poznań 2:2 AP Pecna
8:45 KS Clescevia Kleszczewo 0:5 SKS Unia Swarzędz
9:00 KS Koziołek Poznań 3:1 UKS 2007 Lusowo
9:15 UKS ¦rem 3:0 UKS Orlik Poznań
9:30 TMS Stella Luboń 0:1 SKS Unia Swarzędz
9:45 AP Pecna 3:1 KS Clescevia Kleszczewo
10:00 UKS Orlik Poznań 0:4 KS Koziołek Poznań
10:15 SKS Unia Swarzędz 2:2 UKS 2007 Lusowo
10:30 AP Pecna 2:2 TMS Stella Luboń
10:45 KS Clescevia Kleszczewo 0:6 UKS ¦rem




22 kwietnia 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 UKS Orlik Poznań 2:1 KS Clescevia Kleszczewo
8:15 UKS ¦rem 5:0 TMS Stella Luboń
8:30 KS Koziołek Poznań 2:0 SKS Unia Swarzędz
8:45 UKS 2007 Lusowo 1:1 AP Pecna
9:00 UKS ¦rem 2:0 SKS Unia Swarzędz
9:15 KS Koziołek Poznań 5:0 AP Pecna
9:30 UKS 2007 Lusowo 1:3 UKS Orlik Poznań
9:45 KS Clescevia Kleszczewo 0:1 TMS Stella Luboń
10:00 SKS Unia Swarzędz 1:4 AP Pecna
10:15 KS Koziołek Poznań 5:1 KS Clescevia Kleszczewo
10:30 UKS Orlik Poznań 5:1 TMS Stella Luboń
10:45 UKS 2007 Lusowo 0:3 UKS ¦rem




13 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 AP Pecna 1:2 KS Koziołek Poznań
8:15 TMS Stella Luboń 1:1 KS Clescevia Kleszczewo
8:30 UKS ¦rem 3:1 SKS Unia Swarzędz
8:45 UKS 2007 Lusowo 1:2 UKS Orlik Poznań
9:00 KS Koziołek Poznań 2:0 TMS Stella Luboń
9:15 AP Pecna 0:4 UKS ¦rem
9:30 KS Clescevia Kleszczewo 0:2 UKS 2007 Lusowo
9:45 SKS Unia Swarzędz 2:2 UKS Orlik Poznań
10:00 UKS ¦rem 1:1 KS Koziołek Poznań
10:15 TMS Stella Luboń 1:1 UKS 2007 Lusowo
10:30 UKS Orlik Poznań 2:0 AP Pecna
10:45 KS Clescevia Kleszczewo 0:2 SKS Unia Swarzędz




20 maja 2017
Runda Zasadnicza Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 AP Pecna 1:0 KS Clescevia Kleszczewo
8:15 TMS Stella Luboń 0:1 SKS Unia Swarzędz
8:30 UKS ¦rem 1:1 UKS Orlik Poznań
8:45 KS Koziołek Poznań 2:0 UKS 2007 Lusowo
9:00 AP Pecna 2:0 TMS Stella Luboń
9:15 KS Clescevia Kleszczewo 0:7 UKS ¦rem
9:30 SKS Unia Swarzędz 2:1 UKS 2007 Lusowo
9:45 UKS Orlik Poznań 0:2 KS Koziołek Poznań
10:00 UKS ¦rem 6:1 TMS Stella Luboń
10:15 UKS 2007 Lusowo 0:0 AP Pecna
10:30 UKS Orlik Poznań 6:0 KS Clescevia Kleszczewo
10:45 KS Koziołek Poznań 1:1 SKS Unia Swarzędz




27 maja 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 AP Pecna 3:1 KS Clescevia Kleszczew
8:15 UKS 2007 Lusowo 4:1 TMS Stella Luboń
8:30 UKS ¦rem 1:2 SKS Unia Swarzędz
8:45 KS Koziołek Poznań 5:0 UKS Orlik Poznań
9:00 AP Pecna 0:0 TMS Stella Luboń
9:15 UKS 2007 Lusowo 1:2 KS Clescevia Kleszczewo
9:30 KS Koziołek Poznań 1:0 SKS Unia Swarzędz
9:45 UKS ¦rem 1:2 UKS Orlik Poznań
10:00 AP Pecna 6:1 UKS 2007 Lusowo
10:15 TMS Stella Luboń 0:2 KS Clescevia Kleszczewo
10:30 UKS ¦rem 0:5 KS Koziołek Poznań
10:45 UKS Orlik Poznań 2:3 SKS Unia Swarzędz




3 czerwca 2017
Runda Finałowa Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 AP Pecna 1:4 KS Clescevia Kleszczew
8:15 UKS 2007 Lusowo 1:1 TMS Stella Luboń
8:30 UKS ¦rem 4:0 SKS Unia Swarzędz
8:45 KS Koziołek Poznań 5:0 UKS Orlik Poznań
9:00 AP Pecna 0:3 TMS Stella Luboń
9:15 UKS 2007 Lusowo 2:1 KS Clescevia Kleszczewo
9:30 KS Koziołek Poznań 2:1 SKS Unia Swarzędz
9:45 UKS ¦rem 5:0 UKS Orlik Poznań
10:00 AP Pecna 0:6 UKS 2007 Lusowo
10:15 TMS Stella Luboń 4:3 KS Clescevia Kleszczewo
10:30 UKS ¦rem 3:0 KS Koziołek Poznań
10:45 UKS Orlik Poznań 0:2 SKS Unia Swarzędz




10 czerwca 2017
Puchar Marathon Ligi Mistrzów Koziołka

Godzina Zespół Wynik Zespół
8:00 KS Koziołek Poznań : UKS ¦rem
8:15 SKS Unia Swarzędz : UKS Orlik Poznań
8:30 UKS 2007 Lusowo : AP Pecna
8:45 KS Clescevia Kleszczew : TMS Stella Luboń
9:00 :
9:15 :
9:30 :
9:45 :
10:00 :
10:15 :
10:30 :
10:45 :